Kim jesteśmy i dlaczego promujemy

LEGALNY HANDMADE

Nasz wyjątkowy projekt powstał, by promować legalnie działających rękodzielników, wspomagać ich w codziennej działalności oraz promocji. Jednocześnie chcemy pokazać konsumentom różne marki z rynku rękodzieła, które tworzą legalnie i uczciwie. Dzięki temu miłośnicy rękodzieła będą mogli kupować towary w bezpieczny sposób, z zachowaniem swoich praw konsumenckich.

 

TWÓRZ LEGALNIE
Jeśli jesteś rękodzielnikiem na pewno spotykasz się z wieloma innymi twórcami sprzedającymi w tzw. szarej strefie. Ich produkty często są oferowane w zaniżonych cenach, a od sprzedaży nie są odprowadzane podatki. Takie zachowania są nieuczciwe wobec firm i – szerzej patrząc na problem szarej strefy – wobec nas wszystkich. Na pewno często spotykasz się też z ograniczonym zaufaniem ze strony potencjalnego klienta, który w przeszłości spotkał się z niepełnowartościowym towarem jaki otrzymał, bądź też nie mógł skorzystać chociażby z prawa do reklamacji czy zwrotu. Przyłączając się do nas wyróżnisz się na rynku i wzbudzisz zaufanie klientów, którzy chętniej wybiorą zakupy u Ciebie niż z nielegalnego źródła.

 

KUPUJ ŚWIADOMIE
Jeśli jesteś miłośnikiem wyjątkowych i oryginalnych produktów tworzonych przez uzdolnione osoby, kupuj tylko u tych działających legalnie. Bądź świadomym konsumentem i nie narażaj się na przykre niespodzianki. Często spotykamy się z wieloma opiniami i złymi doświadczeniami ze strony kupujących. Skarżą się, że nie otrzymali produktu za jaki zapłacili, że nie dostali dowodu zakupu i nie mogli skorzystać prawa do reklamacji. Dlatego tworzymy miejsce, gdzie mogą wybierać wśród legalnie działających firm, co zwiększa ich bezpieczeństwo i pewność udanych zakupów. Na bieżąco i regularnie weryfikujemy czy twórca jest zarejestrowanym przedsiębiorcą. Jesteśmy jedynym miejscem w sieci, które pokazuje Ci tylko tych najlepszych. Nie jesteśmy platformą sprzedażową.

 

*Nie bierzemy odpowiedzialności za ew. nieuczciwe praktyki przedsiębiorców lub niewywiązanie się z umowy. W takich sytuacjach jesteś chroniony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.