Jesteśmy agencją kreatywną ze świeżym podejściem do planowania kampanii reklamowych i prowadzenia social media.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie grafikę, fotografię kulinarną i produktową, szkolenia z autoprezentacji oraz audyty dopasowane do potrzeb twojej działalności.

Paulina – Dziennikarka, fotograf, komunikolożka – swoje doświadczenie zdobywała na deskach studia telewizyjnego. Od 7 lat profesjonalnie zajmuje się fotografią, a je jkonikiem jest fotografia produktowa i kulinarna. Jej konikiem jest planowanie i zarządzanie projektami. Prowadzi wizerunek marki w social media.

Janek – Projektant graficzny, komunikolog, były szef kuchni – absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu na kierunku comunication design. Przez 10 lat poszerzał swoje kulinarne horyzonty na całym świecie. Od kilku lat pracował w Polsce jako szef kuchni w jednej z wrocławskich restauracji. Pasja i miłość do designu zawsze była na pierwszym miejscu więc zmienił zawodową drogę na agencję kreatywną.

 

Co robimy?

Strategią i designem pomagamy markom i organizacjom osiągać cele,przyspieszać rozwój, zdobywać klientów oraz dbać o relacje z odbiorcami.Jak to robimy?Nauczeni doświadczeniem wiemy, że bez odpowiednich narzędzi efekt każdych działań będzie mało satysfakcjonujący. Dbamy o oprawę wizualną całej marki,planujemy działania marketingowe i strategiczne w taki sposób by przyniosły pożądane rezultaty.

 

Co jeszcze?

W naszej ofercie znajdziecie m.in.

  • Grafikę
  • Fotografię
  • Social media
  • Szkolenia z zakresu brandingu, autoprezentacji, marketingu, audyty w firmach
  • Szkolenia dla pracowników korporacji
  • Startegię marketingową

I wiele innych!

 

KONTAKT:

FB : https://www.facebook.com/Concept22-1916010445352007/

MAIL: concept22@gmail.com

Tel: 695-051-304