Baby Lama to marka która powstała z miłości do dzieci. Nasze ubranka cechuje unikalny design i wygoda. Projektujemy i szyjemy z największą starannością. Dbamy o każdy szczegół. Chcemy aby nasze kolekcje były nie tylko ładne, ale także wygodne i nie krępowały ruchów dziecka. Zależy nam również na bezpieczeństwie naszych maluszków dlatego nasze kolekcje szyjemy tylko z polskich materiałów od sprawdzonych dostawców.

W naszej ofercie znajdziecie śliczne dresy czteroczęściowe,sukienki,spodnie dresowe, bluzy. Posiadamy dużą kolekcje oryginalnych czapek, kominów, chust i opasek. Specjalizujemy się w robieniu haftów na naszych ubraniach w szczególności na czapkach, chustach oraz opaskach dzięki temu są oryginalne i niepowtarzalne. Na życzenie wykonamy dowolny napis lub personalizację. Posiadamy duże grono małych,zadowolonych klientów które ciągle rośnie,a uśmiech na ich buźkach jest dla nas bezcenny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu www.babylama.pl oraz profilu na fb https://www.facebook.com/Baby-Lama-1049865861773923/ tam znajdą Państwo opinie Naszych klientów oraz będą mogli śledzić nowości.