hug&wear to marka, która powstała z miłości do dzieci, mody oraz sztuki i łączy to wszystko w całość. To nasza wielka pasja i spełnienie nieśmiałych marzeń o tworzeniu wyjątkowych rzeczy dla najbardziej wyjątkowych ludzi – dzieci.
Znajdziesz u nas ręcznie malowane body, koszulki i getry dziecięce. Wszystkie niepowtarzalne i wszystkie wykonane z największą starannością i tak po prostu, z serca. Inspiracje czerpiemy ze świata mody, sztuki lub tego co nam aktualnie w duszy gra).

Wzory wykonujemy z reguły w pojedynczych egzemplarzach, chyba, że któryś bardzo Ci się spodoba. Wykonamy go dla Ciebie na zamówienie. Nie martw się, nadal będzie niepowtarzalny, bo taki jest urok handmade 😉
Ale to jeszcze nie wszystko, każda z rzeczy może zostać spersonalizowana imieniem Twojego dziecka, datą urodzenia lub jak tylko zechcesz. Bardziej oryginalnie się już nie da!
I jeszcze kilka słów o materiałach, z których powstają nasze małe dzieła sztuki. Wybieramy je bardzo starannie, bo wiemy jakie to dla Ciebie ważne. Body – pochodzą od polskiego producenta i wykonane są z wysokiej jakości 100% bawełny. Materiał posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Koszulki – wykonane ze 100% bawełny organicznej. Bardzo miękkie i miłe w dotyku. Getry – wykonane z 90% bawełny i 10% elastanu. Farby – nietoksyczne, bezpieczne dla zdrowia, specjalne do tkanin farby na bazie wody.

Do tego wszystkiego jeszcze odrobina talentu i voilá.
Zapraszamy Cię do naszego świata!