Firma Mi Bebe powstała z pasji do projektowania i szycia produktów dla dzieci. Tworzymy ręcznie z dbałością o szczegóły i oryginalny wygląd. Nasze motto brzmi „with special care & love”.
Mi Bebe to polska marka, która zajmuje się produkcją i sprzedażą m.in. kocyków do fotelika, otulaczy, chustek z daszkiem, śpiworków, wkładek do wózka i innych akcesoriów do wózków, fotelików i pokoików dziecięcych dla dzieci i niemowlaków.

MADE IN POLAND, ponieważ tworzymy ręcznie w Polsce, wysokiej jakości produkty, zaprojektowane z myślą nie tylko o rodzicach ale przede wszystkim o dzieciach. Dokładamy wszelkich starań, aby używać materiałów przyjaznych środowisku, posiadających certyfikat OEKO-TEX® i bezpiecznych dla najmniejszych niemowląt oraz zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość produktów tworząc codzienny świat bardziej kolorowym i wesołym.
Posiadamy w ofercie wyjątkowy miękki i przyjemny materiał minky ORYGINALNY z USA oraz wyjątkową tkaninę bambusową z algami morskimi i z przędzą MILKOFIL, jedwabiście miękką i prozdrowotną.